Proljetni blagoslov i misa na groblju Suhača

Blagoslov SuhačaU nedjelju, 12. svibnja 2013. obavljen je blagoslov polja i služena sveta misa na groblju u Suhači. Svetu misu predvodio je župnik fra Vinko Sičaja uz koncelebraciju fra Ćire Lovrića. Blagoslov polja nije samo tradicija, već zahvalna molitva Svevišnjemu koji je jedini istinski

darovatelj svih koji mu se utječu. Ovom prigodom zahvaljujemo za sve plodove koje nam Gospodin udjeljuje preko našeg truda na poljima, ali i sav trud i rad kojim ostvarujemo za dostojan život. Također molimo da svaki naš rad bude pošten i blagoslovljen, a naš život poštovanja dostojan. Vjerni puk predvođen svećenikom, usrdnim molitvama i zazivima moli od Boga zaštitu od svih ovozemskih zala.

Za više fotografija kliknite ovdje

umrli

Folklor

Livanjski folklor

casoslovlinkovi

"Upamti da u Božjim očima ništa nije maleno. Sve što činiš čini s ljubavlju." — Sv. Terezija od Djeteta Isusa (1873. – 1897.)